How How - Filmy - Animacje - Produkcja

How How - Filmy - Animacje - Produkcja

Ocena: 2.1/10 (13 głosów)

  • ID - 1532
  • Kliknięć - 2
  • Wyświetleń - 255
  • PageRank - 0
Promuj ten wpis w okienku reklamowym!

Witamy w domu Produkcyjnym HowHow. W studio zlokalizowanym w centrum Poznania realizujemy filmy żywej akcji oraz animacje.

Jako zespół realizatorski mamy zawsze otwarty umysł oraz worek pełen nieokiełzanych pomysłów. Nie bez powodu naszym umiejętnością i pomysłom zawierzyły największe firmy w Polsce takie jak: Semilac, Nivea, Gerda, Santander, PKP, Big Star, Kompania Piwowarska i wiele innych firm.

Oprócz świetnego zespołu dysponujemy najnowszym sprzętem komputerowym, który wspiera nas w wydajnym montażu, animowaniu i renderingu. Kochamy to co robimy, dlatego do każdej produkcji filmowej podchodzimy indywidulanie. Nie traktujemy projektów jak taśmy produkcyjnej.

Zachowując wysoki poziom realizacji staramy się podnosić poprzeczkę minimalnie w każdym kolejnym projekcie filmowym.

Działamy w wielu aspektach szeroko rozumianego obrazu ruchomego. Produkujemy filmy korporacyjne, spoty reklamowe, filmy wizerunkowe i promocyjne.

Z wielkim zaangażowaniem animujemy. Realizujemy animacje 2D oraz animacje 3D. Tworzymy animacje reklamowe jako explaienry video. Zajmujemy się również produkcja teledysków również tych animowanych skierowanych do publiczności dziecięcej.

Zapraszamy również do fotograficznych sesji produktowej. Na naszej hali zdjęciowej lub w innym plenerze dokonamy cudów w wizjerze naszych aparatów fotograficznych.

Nie zwlekaj o odwiedź nasze studio HOW HOW osobiście lub za pomocą nowej strony internetowej.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Repertuar kin 2013

Repertuar kin 2013 »

Poszukujesz pomysłu na to, jak odpocząć po ciężkim dniu pracy? Nie ma potrzeby szukać dalej! Po prostu odwiedź tę stronę z filmami na 2013r i zobacz, w jaki sposób przeżyć wspaniały wieczór, odciągając się całkiem od otaczającej codzienności. Przed tobą bowiem...

Data dodania - 22.11.2012 zobacz szczegóły tego wpisu »
Seriale

Seriale »

W niniejszych czasach ktoś z nas kto uwielbia filmy, które zalicza się do seriali nie będzie miał kłopotów z tym, żeby je odtwarzać w dużej ilości. Na antenach programów telewizyjnych, które są otwarte dla wszystkich jest ich całe mnóstwo. Do tego dochodzą jes...

Data dodania - 18.04.2013 zobacz szczegóły tego wpisu »
Darmowe filmy online

Darmowe filmy online »

Oglądaj pełnometrażowe filmy przez internet bez ściągania go na dysk. Na kinoQ. pl możesz oglądać najnowsze filmy online przed własnym komputerem. Nie ma też konieczności rejestracji na serwisie, klikasz i oglądasz co chcesz online. W bazie znajdują się filmy ...

Data dodania - 13.06.2013 zobacz szczegóły tego wpisu »
Movienews.pl - Aktualności ze świata filmów i seriali

Movienews.pl - Aktualności ze »

Poszukujesz informacji o starych lub mało popularnych filmach, które rzadko pojawiają się w mediach i próżno szukać ich na największych stronach? Serwis Movienews może okazać się bardzo pomocny. Wśród innych portali wyróżnia się on przede wszystkim bardzo obsz...

Data dodania - 13.10.2021 zobacz szczegóły tego wpisu »